Obojek foresto antiparazitní pro kočky a malé psy 38cm

Obojek foresto antiparazitní pro kočky a malé psy 38cm

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Dodavatel:Foresto
Cena:799.00 Kč

Repelentní antiparazitní obojek pro kočky a malé psy o váze do 8kg. Foresto obojek proti blechám a klíšťatům chrání vašeho psa a kočku tím, že blechy a klíšťata hubí, ale rovněž klíšťata odpuzuje dříve, než se přisají. Tak Vašeho mazlíčka chrání před onemocněními, která tito parazité mohou přenášet. pro koťata od 10 týdnů a štěňata od 7 týdnů věku účinnost proti blechám, klíšťatům 7-8 měsíců  léčba infestace všenkami u psů proti všem stádiím voděodolný bez zápachu šedá barva účinná látka: Imidaclopridum, Flumethrinum délka: 38cm Bezpečnostní pojistka V případě, že dojde k zachycení kočky, což je velmi nepravděpodobné, pojistka ji ochrání tím, že obojek uvolní Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců. Foresto je veterinární léčivý přípravek. Před použitím čtěte příbalovou informaci.    


 • Bolfo obojek antip.peskočka 38cm
  Bolfo obojek antip.peskočka 38cm

  Antiparazitní obojek pro kočky a malé psy od tří měsíců věku účinnost proti blechám u koček až 4 měsíce, u psů až 5 měsíců účinnost proti klíšťatům..

  349.00 Kč
 • Bolfo sprej insekticidní 250ml
  Bolfo sprej insekticidní 250ml

  Bolfo sprej vhodný pro psy i kočky určený k hubení parazitů. proti klíšťatům, blechám, vším a všenkám k hubení ektoparazitů i v okolí zvířat účinná..

  299.00 Kč
 • Obojek foresto antiparazitní pro kočky a malé psy 38cm
  Obojek foresto antiparazitní pro kočky a malé psy 38cm

  Repelentní antiparazitní obojek pro kočky a malé psy o váze do 8kg. Foresto obojek proti blechám a klíšťatům chrání vašeho psa a kočku tím, že blechy a..

  799.00 Kč
 • Advantix spot on miniaturní
  Advantix spot on miniaturní

  Advantix spot-on do 4kg je vhodný pro malá plemena psů vážící do 4 kg (1 pipeta). Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a..

  269.00 Kč
 • Advantix spot on malý
  Advantix spot on malý

  Advantix Spot On vhodný pro malá plemena psů vážící 4-10 kg (1 pipeta). Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a..

  279.00 Kč
 • Advantix spot on velký
  Advantix spot on velký

  Advantix spot-on je vhodný pro plemena psů vážící nad 25 kg (1 pipeta). Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a..

  379.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky. Kontakt