Kloubní výživa alavis pro psy 90tbl

Kloubní výživa alavis pro psy 90tbl

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Alavis
Cena:799.00 Kč

ALAVIS™ Kloubní výživa obsahuje látky Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, což jsou látky, které se řadí do skupiny tzv. glykosaminoglykanů (GAG). Tyto látky tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a kloubní synoviální tekutiny. Jejich úbytek se projeví ve zhoršení funkce kloubu a v urychlení rozvoje artrotických změn. Z přípravku ALAVIS™ Kloubní výživa se tyto látky snadno vstřebávají a vestavují do poškozené chrupavky. Jejich dostatečný přísun zabezpečuje dlouhodobě správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanismus účinku těchto látek je společný a spočívá v chondroprotek­tivním působení. Účinné látky jsou přítomny v potřebném množství a navíc v koncentrované podobě. Obsahuje: Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát Glukosamin hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně...


 • Kloubní výživa alavis 5 pro psy a kočky 90tbl
  Kloubní výživa alavis 5 pro psy a kočky 90tbl

  Komplexní kloubní výživa pro psy a kočky. Vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů..

  799.00 Kč
 • Canvit nutrimin pro psy 230g
  Canvit nutrimin pro psy 230g

  Pro každodenní bezpečný přísun vitamínů , živin a minerálů. Canvit NUTRIMIN patří do řady přípravků pro každodenní péči. Přípravky pro každodenní péči..

  169.00 Kč
 • Canvit junior pro psy 100g
  Canvit junior pro psy 100g

  Vitamíny pro štěňata - pro zdravý růst a vývoj. Kombinace živin, aminokyselin a omega-3 a 6 mastných kyselin z přírodních zdrojů zlepšuje zdraví a vzhled kůže a..

  169.00 Kč
 • Kloubní výživa canvit chondro pro psy 230g
  Kloubní výživa canvit chondro pro psy 230g

  Přípravek slouží k regeneraci kloubních chrupavek a vaziv. Chondroitin a glukosamin sulfát se snadno vstřebávají a vestavují do poškozené chrupavky, zvyšují její..

  389.00 Kč
 • Kloubní výživa canvit chondro maxi pro psy 230g
  Kloubní výživa canvit chondro maxi pro psy 230g

  Přípravek k regeneraci kloubních chrupavek a vaziv Canvit Chondro Maxi Přípravek slouží k regeneraci kloubních chrupavek a vaziv. Chondroitin a glukosamin sulfát se..

  389.00 Kč
 • Beaphar top 10 dog 750 tablet
  Beaphar top 10 dog 750 tablet

  Multivitamíny s L-karnitinem pro psy. Vitamíny a minerální soli obsažené v Top 10 zvyšují vitalitu a obranyschopnost organismu, mobilizují přírodní sílu, podporují..

  549.00 Kč
 • Lososový olej beaphar - salmon oil 425 ml
  Lososový olej beaphar - salmon oil 425 ml

  Beaphar lososový olej je chutným doplňkem stravy pro psy, který napomáhá trávení. Lososový olej obsahuje mastné kyseliny Omega 3 (24%) a Omega 6 (6%), které pomáhají..

  294.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky. Kontakt