Hlavolam pro psy doglog rolls

Hlavolam pro psy doglog rolls

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:DOGLOG
Cena:1094.00 Kč

Hlavolam ROLLS je důmyslně propracovaný hlavolam. Jeho největší předností je variabilní obtížnost. Tím je ROLLS vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé hráče hlavolamů. Tento hlavolam potěší jak chlupaté hráče, tak i jejich páníčky. Je to totiž skvělá edukační pomůcka, která je vyrobena v Česku, z přírodních materiálů, bez obsahu jedovatých ftalátů.  Level: Variabilní Velikost: 30x30x4,5 cm Počet polí pro odměnu: 8 PRO KOHO JE ROLLS? Pro všechny menší až střední domácí mazlíčky  Ideální pro psy začátečníky Slouží také jako zpomalovací miska proti hltání JAK SE HRAJE ROLLS? Nejprve je nutné odstranit 1-4 kulaté kameny s provázkem (podle obtížnosti) tahem nahoru a až pak je možné posouvat po nebo proti směru hodinových ručiček ostatní hrací kameny v drážce. Po každém podařeném tahu přichází zasloužená odměna v podobě vybrané pamlsku. TIP! Pokud chcete hru použít jako zpomalovací misku, pak nepoužívejte kulatý hrací kámen s...


 • Hlavolam pro psy doglog starter
  Hlavolam pro psy doglog starter

  Sedm hracích kamenů a dva dvoufázové šuplíky tvoří hlavolam STARTER. Hlavolam mohou hrát i zkušenější psi. Název STARTER je tak trochu výmluvný. Hra je..

  1194.00 Kč
 • Hračka rogz kost dabone gumová růžová s
  Hračka rogz kost dabone gumová růžová s

  Gumová kost pro psy. Hračka je vyrobená z velmi odolné, pevné a netoxické gumy. Svým tvarem skvěle padne psům do tlamy, je ideální pro aportování se psy. Díky..

  119.00 Kč
 • Hračka rogz míček grinz růžový s
  Hračka rogz míček grinz růžový s

  Hračka pro psy, která se lehce hází, dobře plave na vodě a dá se naplnit pamlsky...

  114.00 Kč
 • Hračka rogz míček grinz oranžový m
  Hračka rogz míček grinz oranžový m

  Aktivní hračka pro psy se zubatým úsměvem. Hračka je vyrobená z odolné, tvrzené a zdravotně nezávadné gumy. Dá se naplnit pamlsky nebo granulemi, plave na vodní..

  154.00 Kč
 • Hračka rogz míček grinz růžový l
  Hračka rogz míček grinz růžový l

  Hračka pro psy, která se lehce hází, dobře plave na vodě a dá se naplnit pamlsky...

  259.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky. Kontakt