Hlavolam pro psy DOGLOG STARTER

Hlavolam pro psy DOGLOG STARTER

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Cena:986.78 Kč

Sedm hracích kamenů a dva dvoufázové šuplíky tvoří hlavolam STARTER. Hlavolam mohou hrát i zkušenější psi. Název STARTER je tak trochu výmluvný. Hra je zároveň perfektní edukační pomůckou, je vyroben v Česku a neobsahuje jedovaté ftaláty.  Level: 4 Velikost: 30x30x7 cm Počet polí pro odměnu: 9 PRO KOHO JE STARTER? Všechna plemena psů Mírně a více pokročilé hráče Výborná pomůcka na canisterapii JAK SE HRAJE STARTER? Hlavolam STARTER má 7 kamenů ve tvaru pokliček, které se velmi přesně musejí zvednout směrem nahoru. To vyžaduje jemnou motoriku a soustředění. Ještě náročnější je odehrání zbylých dvou šuplíků. Ty jsou jištěné bukovými špalíčky se shora a až po jejich vysunutí lze šuplík vytáhnout směrem do boku. Po každém podařeném tahu přichází zasloužená odměna.  PROČ HRÁT HLAVOLAMY SE PSY? Je to zábava Trénují soustředění a jemnou motoriku Omezují demonstrativní chování a destrukci předmětů Podporují logické myšlení a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové Snížují demenci, degenerativní funkce a oddalují senilitu Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků V neposlední řadě harmonizují váš vztah   POPIS: Základ je odstranit hrací kameny. Ty, narozdíl od ostatních hlavolamů, nemají úchyty z provázku, ale jsou také ze dřeva. Kdo by si myslel, že je díky tomu snáz odstraní tlapkou, ten je na omylu. Otvor pro hrací kámen je přesný jako oko tenisového rozhodčí, takže je nutné ho zvednout bezchybným pohybem směrem kolmo nahoru. Ovšem - chceme je také učit a ne jen zabavit, takže na konci přijde malá “zrada”. Poslední dva kameny jsou zablokované. Musí si je odjistit vytažením “tyček”  ze hry a teprve pak lze kámen vysunout ven, podobně jako šuplík. Tím se naučí dvoufázovým tahům a připraví se na další hlavolamy vyšších obtížností. V den, kdy zvládne všechny naše logické hry bez použití tlapek, mu kupte kost z Dinosaura a na obojek vyšijte titul “Mistr DogLog”. :) Hry mohou hrát všichni chlupatí hráči bez rozdílu rasy i pohlaví a jejich páníčci samozřejmě. Je důležite, abyste při hře byli vašim mazlížku po tlapce. Abyste dbali na to, aby hru hrál správně, motivovali ho a kontrolovali, aby hrací kameny nebo hru nekousal.    DOPORUČENÍ:  Používat suché odměny Snadná údržba - otírat vlhkým hadříkem, oslintané a mokré nechat před dalším hraním důkladně vyschnout         MATERIÁL: MDF  Bavlněný provaz Zdravotně nezávadné lepidlo Dubové dřevo nebarvené Bukové dřevo  OBSAH BALENÍ: tělo hry 7 posuvných kamenů  1 kameny s provázkem  samolepící gumové nožičky


 • Hračka Dog Fantasy STRONG míček guma s důlky modrá 6,3cm
  Hračka Dog Fantasy STRONG míček guma s důlky modrá 6,3cm

  Extra odolná gumová hračka. Je vyrobena ze speciální odolné SEBS gumy Tyto hračky zajistí vašemu psovi hodiny zábavného kousání Zábava na dlouhé..

  81.82 Kč
 • Hračka Sova plyš 15cm
  Hračka Sova plyš 15cm

  Plyšová hračka pro psy. Velikost: 15 cm..

  156.20 Kč
 • Hračka Alpaka plyš 31cm
  Hračka Alpaka plyš 31cm

  Plyšová hračka pro psy. se zvukem k dostání ve třech barvách – fialová, bílá a šedá Velikost: 31 cm Barva hračky závisí na aktuální skladové zásobě...

  205.79 Kč
 • Hračka pro psy Trixie míček neon 6cm
  Hračka pro psy Trixie míček neon 6cm

  Hračka molitanový míček pro psy. Z kvalitního materiálu Různé barvy Plovoucí Průměr míčku 6cm Různé motivy např. míček fotbalový, tenisový, basketbalový,..

  36.36 Kč
 • Hračka ROGZ CowBoyz provazová červená M
  Hračka ROGZ CowBoyz provazová červená M

  Aktivní hračka přispívající k čištění zubů. Hračka je vyrobena z pevného lana v klubíčku, které při hraní a přetahování psům masíruje dásně a posiluje..

  147.93 Kč
 • Hračka Let´s Play had 60cm
  Hračka Let´s Play had 60cm

  Plyšová hračka ve tvaru hada.  vhodná především pro malá plemena a štěňata s gumovými výstupky, které příjemně masírují dásně hračka je pískací a..

  98.35 Kč
 • Známka My Family Friends Jorkšírský teriér
  Známka My Family Friends Jorkšírský teriér

  Nejznámější plemena psů jako jedinečné a krásné psí známky – jediné svého druhu na celém světě. Každá známka je ručně smaltovaná a je vyrobena..

  412.40 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky. Kontakt