Hlavolam pro psy DOGLOG ROLLS

Hlavolam pro psy DOGLOG ROLLS

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Cena:904.13 Kč

Hlavolam ROLLS je důmyslně propracovaný hlavolam. Jeho největší předností je variabilní obtížnost. Tím je ROLLS vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé hráče hlavolamů. Tento hlavolam potěší jak chlupaté hráče, tak i jejich páníčky. Je to totiž skvělá edukační pomůcka, která je vyrobena v Česku, z přírodních materiálů, bez obsahu jedovatých ftalátů.  Level: Variabilní Velikost: 30x30x4,5 cm Počet polí pro odměnu: 8 PRO KOHO JE ROLLS? Pro všechny menší až střední domácí mazlíčky  Ideální pro psy začátečníky Slouží také jako zpomalovací miska proti hltání JAK SE HRAJE ROLLS? Nejprve je nutné odstranit 1-4 kulaté kameny s provázkem (podle obtížnosti) tahem nahoru a až pak je možné posouvat po nebo proti směru hodinových ručiček ostatní hrací kameny v drážce. Po každém podařeném tahu přichází zasloužená odměna v podobě vybrané pamlsku. TIP! Pokud chcete hru použít jako zpomalovací misku, pak nepoužívejte kulatý hrací kámen s provázkem. Stačí jen naplnit všechny pole pro odměnu ideálním množstvím suché potravy. Tato varianta je vhodnější pro kočky, nebo neslintavé pejsky.  PROČ HRÁT HLAVOLAMY SE PSY? Protože je to jiná, inteligentní zábava Trénují soustředění Omezují demonstrativní chování a destrukci předmětů Podporují logické myšlení a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové Snížují demenci, degenerativní funkce a oddalují senilitu Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků Posilují vztah pes a jeho pán/panička  POPIS: Tato hra sice vyžaduje notnou dávku soustředění a psí trpělivosti, ale až v té nejvyšší obtížnosti. Do ní dospěje vás chlupáč zábavným tréninkem. Stačí k tomu jen mňaminky a šroubovák. :) Všechny posuvné kameny jdou po odšroubování středu vyndat. Vy sami si rozhodnete, jak vysokou obtížnost hlavolamu nastavíte. Variabilita je opravdu široká. Od easy až po hard. Až zvládne i ten nejtěžší level, můžete mu hlavolam připravovat dle vlastní potřeby.  Má si skutečně lámat hlavu? Pak nechte ve hře všechny hrací kameny. Chcete mu hru ulehčit, potrénovat ho nebo jen na chvilku zabavit? Pak je opět na vás, kolik posuvných kamenů mu vložíte do cesty za pokladem. :) Součástí balení jsou také 4 vyndavací kameny, které jdou umístit místo posouvacích. Hlavolam je určený  pro všechny psy (kočky aj.) a jejich páníčky. Buďte proto po celou dobu hry se svým čtyřnohým přítelem a dávejte bacha na to, aby hru hrál správně, motivujte ho a kontrolujte, aby hrací kameny nebo hru nekousal.    DOPORUČENÍ:  Používejte suché odměny Otírejte hlavolam vlhkým hadříkem, oslintané a mokré části nechávejte před dalším hraním důkladně vyschnout           MATERIÁL: MDF Bavlněný provaz  Zdravotně nezávadné lepidlo Dubové dřevo - nebarvené Kov  OBSAH BALENÍ: tělo hry 4 kameny s provázkem  7 posuvných kamenů samolepící gumové nožičky


 • Hračka Rogz Tumbler modrá 12cm
  Hračka Rogz Tumbler modrá 12cm

  Velmi odolná interaktivní hračka pro všechny rasy psů. Stimuluje psa po fyzické i duševní stránce. Během krmení je pes nucen přemýšlet, aby získal potravu nebo..

  189.2 Kč
 • Hračka Rogz Tumbler oranžová 12cm
  Hračka Rogz Tumbler oranžová 12cm

  Velmi odolná interaktivní hračka pro všechny rasy psů. Stimuluje psa po fyzické i duševní stránce. Během krmení je pes nucen přemýšlet, aby získal potravu nebo..

  189.2 Kč
 • Hračka Rogz Tumbler růžová 12cm
  Hračka Rogz Tumbler růžová 12cm

  Velmi odolná interaktivní hračka pro všechny rasy psů. Stimuluje psa po fyzické i duševní stránce. Během krmení je pes nucen přemýšlet, aby získal potravu nebo..

  189.2 Kč
 • Hračka pro psy Trixie míč na pamlsky 14cm
  Hračka pro psy Trixie míč na pamlsky 14cm

  Míček na pamlsy z odolného plastu pro psy. Míček naplníte granulkami a jak se pohybuje tak z něho vypadávají. Pamlsky v míčku chrastí a tento zvuk bude psa neustále..

  238.8 Kč
 • Hračka Trixie Bobo Snack egg guma 10cm
  Hračka Trixie Bobo Snack egg guma 10cm

  Interaktivní hračka ve tvaru vajíčka s otvorem na pamlsky. Z přírodní gumy Díky vejcovitému tvaru je zábava zajištěna – nikdy dopředu nevíte, jakým..

  180.9 Kč
 • Hlavolam pro psy DOGLOG DINNER pro psy
  Hlavolam pro psy DOGLOG DINNER pro psy

  Pamlskový hlavolam DINNER. Level: 3 Velikost: 30x30x5 cm Počet polí pro odměnu: 9 PRO KOHO JE HLAVOLAM DINNER? Aktivní i velká plemena Plemena s nadměrným..

  904.13 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky. Kontakt