Hlavolam pro psy DOGLOG PIZZA light

Hlavolam pro psy DOGLOG PIZZA light

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Cena:821.49 Kč

Pod sedmi hracími kameny může, ale nemusí být ukrytý pamlsek. Získat ho ale vyžaduje pořádnou dávku trpělivosti, soustředění a ducha hráče.Hlavolam Pizza light je skvělou edukační pomůckou, která je vyrobena v Česku, neobsahuje jedovaté ftaláty. A zvládnou ho hrát velká i malá zvířata.  Level: 2 Velikost: 30x30x4,5 cm Počet polí pro odměnu: 7 PRO KOHO JE PIZZA LIGHT? Začátečníci středních a menších plemen Starší nebo apatičtější pejsci Slouží také jako zpomalovací miska proti hltání JAK SE HRAJE PIZZA LIGHT? Nejprve je nutné, aby byl odstraněn kulatý kámen tahem nahoru a až pak je možné posouvat zbylé kameny v drážce po a nebo proti směru hodinových ručiček. Po každém podařeném tahu získá hráč zaslouženou odměnu. Hlavolam Pizza lignt je ideální hrou pro začátečníky i pokročilé pejsky. Hra je snadná, motivuje a hlavně nestresuje.  TIP! Chcete hru použít jako zpomalovací misku? Nedávejte kulatý hrací kámen. Stačí jen naplnit všechny pole pro odměnu ideálním množstvím suché potravy. Tato varianta je vhodnější pro kočky, nebo pro neslintaly.  PROČ HRÁT HLAVOLAMY SE PSY? Je to fakt legrace Trénují soustředění Omezují demonstrativní chování a ničení předmětů Podporují logické uvažování a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové Snížují demenci, degenerativní funkce a oddalují senilitu Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků Podporují vztah psa a páníčka POPIS:  Hlavolam PIZZA light je v principu stejný jako hlavolam PIZZA, jen v ekonomičtějším provedení. I když hlavolam nemá dubové posouvací kameny, nemusíte se bát, že by si to váš čtyřnohý parťák nemohl užít. Stejně jako u ostatních hlavolamů, hra začíná vložením odměny. Hry jsou určené pro všechny hravé tvory, zvířecí, tedy, abyste rozuměli, třeba pro pejsky a jejich páníčky. Buďte té lásky a přítomni po celou dobu hry se svým mazlíčkem. Dávejte pozor na to, aby hru hrál správně, motivujte ho a kontrolujte, aby hrací kameny nebo hru nekousal.    DOPORUČENÍ:  Používat suché odměny Pro snadná údržbu, otírejte hlavolam vlhkým hadříkem, oslintané a mokré části nechávejte před dalším hraním důkladně vyschnout           MATERIÁL: MDF Bavlněný provaz  Zdravotně nezávadné lepidlo  OBSAH BALENÍ: tělo hry 7 posuvných kamenů  1 kameny s provázkem  samolepící gumové nožičky  


 • Hlavolam pro psy DOGLOG CHEESE
  Hlavolam pro psy DOGLOG CHEESE

  Hlavolam CHEESE je jako velké kolo štěstí pro všechny domácí mazlíčky. Sedm polí pro odměnu, je ukryto pod otáčecí deskou. Ale získat ji, vyžaduje jemnou..

  821.49 Kč
 • Hlavolam pro psy DOGLOG ROLLS
  Hlavolam pro psy DOGLOG ROLLS

  Hlavolam ROLLS je důmyslně propracovaný hlavolam. Jeho největší předností je variabilní obtížnost. Tím je ROLLS vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro..

  904.13 Kč
 • Hračka Dog Fantasy STRONG míček guma s důlky modrá 6,3cm
  Hračka Dog Fantasy STRONG míček guma s důlky modrá 6,3cm

  Extra odolná gumová hračka. Je vyrobena ze speciální odolné SEBS gumy Tyto hračky zajistí vašemu psovi hodiny zábavného kousání Zábava na dlouhé..

  81.82 Kč
 • Hračka Sova plyš 15cm
  Hračka Sova plyš 15cm

  Plyšová hračka pro psy. Velikost: 15 cm..

  156.20 Kč
 • Hračka Alpaka plyš 31cm
  Hračka Alpaka plyš 31cm

  Plyšová hračka pro psy. se zvukem k dostání ve třech barvách – fialová, bílá a šedá Velikost: 31 cm Barva hračky závisí na aktuální skladové zásobě...

  205.79 Kč
 • Hračka pro psy Trixie míček neon 6cm
  Hračka pro psy Trixie míček neon 6cm

  Hračka molitanový míček pro psy. Z kvalitního materiálu Různé barvy Plovoucí Průměr míčku 6cm Různé motivy např. míček fotbalový, tenisový, basketbalový,..

  36.36 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky. Kontakt