Hlavolam pro psy DOGLOG CHEESE

Hlavolam pro psy DOGLOG CHEESE

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Cena:821.49 Kč

Hlavolam CHEESE je jako velké kolo štěstí pro všechny domácí mazlíčky. Sedm polí pro odměnu, je ukryto pod otáčecí deskou. Ale získat ji, vyžaduje jemnou motoriku, kterou při hře může váš chlupáč snadno natrénovat. Tento hlavolam je perfektní edukační pomůckou, která je vyrobena v Česku, bez obsahu jedovatých ftalátů, z čistě přírodních a odolných materiálů. Level: 1 Velikost: 30x30x4,5 cm Počet polí pro odměnu: 7 PRO KOHO JE HLAVOLAM CHEESE? Pro všechny domácí mazlíčky (psy, kočky, králíčky aj.) Ideální pro psy začátečníky Slouží také jako zpomalovací miska proti hltání JAK SE HRAJE CHEESE? Nejprve je nutné odstranit kulatý kámen tahem nahoru a až pak je možné otáčet celou horní deskou po a proti směru hodinových ručiček. Po každém podařeném tahu přichází zasloužená odměna, kterou ocení každý pejsek. Velký malý, nahý nebo chlupatý, přijde na to opravdu každý.  TIP! Pokud chcete hru použít jako zpomalovací misku, není třeba dávat kulatý hrací kámen. Stačí jen naplnit všechny pole pro odměnu ideálním množstvím suché potravy. Tato varianta je vhodnější pro kočky, nebo méně slintavé pejsky.  PROČ HRÁT HLAVOLAMY SE PSY? Je to super sranda Trénují soustředění a jemnou motoriku Omezují demonstrativní chování a destrukci předmětů Podporují logické myšlení a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové Snížují demenci, degenerativní funkce a oddalují senilitu Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků Posilují váš vztah zvířete s lidským jedincem POPIS: U hry CHEESE můžete hrací desku otáčet v obou směrech a postupně se tak dostane k pamlskům ukrytým v důmyslně rozmístěných skrýších. Při otáčení se neodkrývají v jedné řadě, ale na střídačku ve vnějším a vnitřním kruhu. To vašeho mazlíčka drží stále ve střehu a pokaždé ho překvapí, když se objeví nová utajená odměna.  Hry jsou vhodné jak pro psy, kočky tak i jiné zvířata a jejich páníčka. Buďte proto po celou dobu hry s ním. Dbejte na to, aby hru hrál správně, motivujte ho a kontrolujte, aby hrací kameny nebo hru nekousal.    DOPORUČENÍ:  Používejte suché odměny Otírejte vlhkým hadříkem, oslintané a mokré hlavolamy nechávejte před dalším hraním důkladně vyschnout           MATERIÁL: MDF Bavlněný provaz  Zdravotně nezávadné lepidlo Dubové dřevo - nebarvené Kov  OBSAH BALENÍ: tělo hry 1 kámen s provázkem  samolepící gumové nožičky  


 • Hlavolam pro psy DOGLOG ROLLS
  Hlavolam pro psy DOGLOG ROLLS

  Hlavolam ROLLS je důmyslně propracovaný hlavolam. Jeho největší předností je variabilní obtížnost. Tím je ROLLS vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro..

  904.13 Kč
 • Hračka Dog Fantasy STRONG míček guma s důlky modrá 6,3cm
  Hračka Dog Fantasy STRONG míček guma s důlky modrá 6,3cm

  Extra odolná gumová hračka. Je vyrobena ze speciální odolné SEBS gumy Tyto hračky zajistí vašemu psovi hodiny zábavného kousání Zábava na dlouhé..

  81.82 Kč
 • Hračka Sova plyš 15cm
  Hračka Sova plyš 15cm

  Plyšová hračka pro psy. Velikost: 15 cm..

  156.20 Kč
 • Hračka pro psy Trixie míček neon 6cm
  Hračka pro psy Trixie míček neon 6cm

  Hračka molitanový míček pro psy. Z kvalitního materiálu Různé barvy Plovoucí Průměr míčku 6cm Různé motivy např. míček fotbalový, tenisový, basketbalový,..

  36.36 Kč
 • Hračka ROGZ CowBoyz provazová červená M
  Hračka ROGZ CowBoyz provazová červená M

  Aktivní hračka přispívající k čištění zubů. Hračka je vyrobena z pevného lana v klubíčku, které při hraní a přetahování psům masíruje dásně a posiluje..

  147.93 Kč
 • Hračka Let´s Play had 60cm
  Hračka Let´s Play had 60cm

  Plyšová hračka ve tvaru hada.  vhodná především pro malá plemena a štěňata s gumovými výstupky, které příjemně masírují dásně hračka je pískací a..

  98.35 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky. Kontakt