Filtr fluval 306 vnější

Filtr fluval 306 vnější

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Akvarijní technika a náhradní díly
Dodavatel:Fluval
Cena:2074.00 Kč

Multifunkční vnější akvarijní filtr. Poskytuje lepší hydraulický výkon motoru, který snižuje frekvenci údržby, zvyšuje průtok a hydrostatický tlak, Vylepšený filtrační výkon pro čistší, zdravější vodu, lepší biologická filtrace, s přídavkem Bio-Foam médií, až o 15% tišší provoz, přepracovaný kryt rotoru, který je méně náchylný k rozbití, silnější lift-lock spony pro bezpečnější uzavření, vylepšený aqua-stop ventil. Má unikátní čtvercový tvar nádoby, který drží o 35-50% více vody, než kulaté nádoby podobné velikosti, což umožňuje lepší průtok vody, komplexní čistící cestu, která maximalizuje kontakt s filtračních médií. Obsahuje náplně: filtrační vata, molitany, Biomax (keramika) a aktivní uhlí. Výkon 1150 l/h. Vhodný pro akvárium o objemu do 300 l.


 • Filtr fluval 406 vnější
  Filtr fluval 406 vnější

  Multifunkční vnější akvarijní filtr. Poskytuje lepší hydraulický výkon motoru, který snižuje frekvenci údržby, zvyšuje průtok a hydrostatický tlak, Vylepšený..

  2969.00 Kč
 • Filtr tetra tec ex 800 plus vnější
  Filtr tetra tec ex 800 plus vnější

  Vnější filtr s 5 různými filtračními médii. NIžší spotřeba energie o 35% oproti původním filtrům. Menší ztráta třením / méně hluku – nové hadice a..

  2499.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky. Kontakt